TB5198-8SV5SD
CAD 275
CAD 275
Diamonds Do Good 925 Sterling Silver 6mm Blue Sodalite Bead and Diamond Bracelet
TB5198-8SV5SD
CAD 275
CAD 275
Product Details
| Item Code: | TB5198-8SV5SD |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.01 ct |
| Division : | Charity Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 6-6.5 mm |
Product Measurements
| Width : | 6.50 mm |
| Thickness : | 6.50 mm |
| Size : | 8.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








