EG10118Y44PL
CAD 1,900
CAD 1,900
Product Details
| Item Code: | EG10118Y44PL |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.12 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | G-H Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 9 mm |
Product Measurements
| Width : | 8.16 mm |
| Thickness : | 1.84 mm |
| Drop : | 22.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






