EG12942W45JJ
CAD 2,100
CAD 2,100
14K White Gold Twisted Diamond Ear Climber Earrings
EG12942W45JJ
CAD 2,100
CAD 2,100
In these dramatic ear climber earrings, 0.28cts of sparkling prong set diamonds adorn a sculptural tendril that curves to entwine with a corresponding strand of polished 14k white gold. These romantic climbing earrings are easy and elegant.
Product Details
| Item Code: | EG12942W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 5.20 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 26.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





