EG13067Y45JJ
CAD 950
CAD 950
14K Yellow Gold Pavé 10mm Diamond Spike Drop Earrings
EG13067Y45JJ
CAD 950
CAD 950
Diamond encrusted spikes dangle from these stylish gold drop earrings that show off your unique and tastefuly style and will fit in any situation.
Product Details
| Item Code: | EG13067Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.07 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 3.90 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 18.40 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





