EG13333K45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
14K Rose Gold Pavé 10mm Diamond Spike Huggie Drop Earrings
EG13333K45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
Tapered diamond bars are suspended from these polished 14k rose gold huggie earrings for a dash of on-trend sparkle
Product Details
| Item Code: | EG13333K45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 2.80 mm |
| Thickness : | 1.40 mm |
| Drop : | 23.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*






