EG13731W84JJ
CAD 17,300
CAD 17,300
18K White Gold Diamond Fishbone Intricate Hoop Earrings
EG13731W84JJ
CAD 17,300
CAD 17,300
Product Details
| Item Code: | EG13731W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.20 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Intricate Hoop |
Product Measurements
| Width (A) : | 16.40 mm |
| Thickness (B) : | 3.60 mm |
| Size (D) : | 30.00 In |
| Drop (E) : | 27.00 mm |
* Product weights and dimensions are approximate. Our total diamond weight may have a +/-5% tolerance. All prices on this web site are subject to change without notice. Whilst we make every effort to provide you the most accurate, up-to-date information, occasionally, one or more items on our web site may be mis-priced. In the event a product is listed at an incorrect price due to typographical, photographic, or technical error. Gabriel & Co reserves the right to cancel any orders placed with incorrect price.
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY

















