EG13735W84JJ
CAD 15,200
CAD 15,200
18K White Gold Round Three Row Swirling Diamond Bypass Hoop Earrings
EG13735W84JJ
CAD 15,200
CAD 15,200
Product Details
| Item Code: | EG13735W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.30 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Waterfall |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 24.30 mm |
| Thickness : | 5.10 mm |
| Drop : | 23.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





