EG13904W84JJ
CAD 12,600
CAD 12,600
18K White Gold Three Row Linear Drop Diamond Stud Earrings
EG13904W84JJ
CAD 12,600
CAD 12,600
Product Details
| Item Code: | EG13904W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.60 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 9.70 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Drop : | 69.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





