EG13945W85JJ
CAD 3,200
CAD 3,200
18K White Gold 10mm Diamond Huggies with Spike Drops
EG13945W85JJ
CAD 3,200
CAD 3,200
Product Details
| Item Code: | EG13945W85JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 2.70 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 29.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY




