EG13945Y45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
14K Yellow Gold 10mm Diamond Huggie Earrings with Spike Drops
EG13945Y45JJ
CAD 2,350
CAD 2,350
Product Details
| Item Code: | EG13945Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 4.10 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 29.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






