EG14054M45JJ
CAD 4,850
CAD 4,850
14K Yellow-White Gold Rope Huggie Earrings with Diamond and Plain Gold Knot Design.
EG14054M45JJ
CAD 4,850
CAD 4,850
Product Details
| Item Code: | EG14054M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 1.80 mm |
| Thickness : | 1.70 mm |
| Drop : | 23.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






