EG14057M45JJ
CAD 3,400
CAD 3,400
14K White&Yellow Gold Diamond and Tassel Stud Earrings
EG14057M45JJ
CAD 3,400
CAD 3,400
Product Details
| Item Code: | EG14057M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.22 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 16.70 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 69.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY




