EG14095W45JJ
CAD 950
CAD 950
Stud Earrings Ear Climber 14K White Gold Diamond 0.09ct
EG14095W45JJ
CAD 950
CAD 950
Product Details
| Item Code: | EG14095W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.09 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 9.80 mm |
| Thickness : | 1.50 mm |
| Drop : | 4.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





