EG14200W45JJ
CAD 2,525
CAD 2,525
14K White Gold Diamond Graduating Marquise Shape Stud Earrings
EG14200W45JJ
CAD 2,525
CAD 2,525
Product Details
| Item Code: | EG14200W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 7.40 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Drop : | 19.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






