EG14210Y45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
Stud Earrings Ear Climber 14K Yellow Gold Diamond 0.2ct
EG14210Y45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
Product Details
| Item Code: | EG14210Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 8.00 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 4.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





