EG14304W45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
14K White Gold Long Teardrop Diamond Earrings
EG14304W45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
Product Details
| Item Code: | EG14304W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.90 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Victorian |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 6.90 mm |
| Thickness : | 1.60 mm |
| Drop : | 56.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






