EG14334W84JJ
CAD 30,000
CAD 30,000
Product Details
| Item Code: | EG14334W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 5.10 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Chandelier |
Product Measurements
| Width : | 16.00 mm |
| Thickness : | 2.80 mm |
| Drop : | 49.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







