EG14703Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
14K Yellow Gold Diamond Link Hollow Chain Drop Earrings
EG14703Y45JJ
CAD 3,650
CAD 3,650
Fresh and fashion forward, these chain drop earrings are perfect for the modern glamour girl. Diamond huggies are enhanced by stylized paperclip links in gleaming 14K yellow gold. Sporting 0.30cts of diamonds in all, these huggie drops are irresistibly chic.
Product Details
| Item Code: | EG14703Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 1.90 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 44.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





