EG14763Y45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
14K Yellow Gold Diamond J Stud in size 15mm With J-Back and Diamond Cut Texture
EG14763Y45JJ
CAD 3,750
CAD 3,750
Product Details
| Item Code: | EG14763Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | J Hoop |
Product Measurements
| Width : | 7.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 15.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









