EG14816W84JJ
CAD 15,800
CAD 15,800
Product Details
| Item Code: | EG14816W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 2.00 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 10.20 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Drop : | 22.90 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






