EG14841W45SA
CAD 3,400
CAD 3,400
14K White Gold Diamond and Blue Sapphire Olive Branch Climber Earrings
EG14841W45SA
CAD 3,400
CAD 3,400
Product Details
| Item Code: | EG14841W45SA |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.06 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Ear Climber |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
| Center Stone Size : | 4X3 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 13.70 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







