EG14938M45JJ
CAD 4,200
CAD 4,200
14K White-Yellow Gold Diamond Easy Stackable Hoop Earrings
EG14938M45JJ
CAD 4,200
CAD 4,200
Product Details
| Item Code: | EG14938M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.15 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Stuggies |
Product Measurements
| Width : | 3.20 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 13.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





