EG14994SVJPB
CAD 385
CAD 385
925 Sterling Silver Pearl Huggie Drop Earrings-Bujukan
EG14994SVJPB
CAD 385
CAD 385
Product Details
| Item Code: | EG14994SVJPB |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 8-8.5 mm |
Product Measurements
| Width : | 7.50 mm |
| Thickness : | 7.50 mm |
| Drop : | 39.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






