EG15041M45JJ
CAD 4,050
CAD 4,050
Drop Earrings Huggie 14K White and Yellow Gold Diamond 0.35ct
EG15041M45JJ
CAD 4,050
CAD 4,050
Product Details
| Item Code: | EG15041M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.35 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 11.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 44.40 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






