EG15047M45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
14K White and Yellow Gold Diamond Easy Stackable Earrings
EG15047M45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
Product Details
| Item Code: | EG15047M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Stuggies |
Product Measurements
| Width : | 2.30 mm |
| Thickness : | 1.90 mm |
| Drop : | 15.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






