EG15066W45JJ
CAD 5,500
CAD 5,500
Drop Earrings Huggie 14K White Gold Diamond 0.75ct
EG15066W45JJ
CAD 5,500
CAD 5,500
Product Details
| Item Code: | EG15066W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 4.50 mm |
| Thickness : | 3.50 mm |
| Drop : | 46.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







