EG15069W45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
14K White Gold Diamond Huggie Drop Earrings
EG15069W45JJ
CAD 3,150
CAD 3,150
Product Details
| Item Code: | EG15069W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 4.00 mm |
| Thickness : | 2.60 mm |
| Drop : | 21.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





