EG15079Y45JJ
CAD 4,100
CAD 4,100
14K Yellow Gold Diamond Ear Climber Earrings
EG15079Y45JJ
CAD 4,100
CAD 4,100
Product Details
| Item Code: | EG15079Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 14.60 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Drop : | 12.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






