EG15113W84JJ
CAD 8,700
CAD 8,700
18K White Gold Diamond Floral Stud Earrings
EG15113W84JJ
CAD 8,700
CAD 8,700
Product Details
| Item Code: | EG15113W84JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.50 ct |
| Division : | GLTF |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 15.30 mm |
| Thickness : | 3.80 mm |
| Drop : | 13.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







