EG15124Y4JCB
CAD 3,350
CAD 3,350
14K Yellow Gold Bujukan Ball Cluster Design and Black Oval Ceramic Link Huggie Drop Earrings
EG15124Y4JCB
CAD 3,350
CAD 3,350
Product Details
| Item Code: | EG15124Y4JCB |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 9.96 mm |
| Thickness : | 6.00 mm |
| Drop : | 51.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








