EG15161Y4JAM
CAD 1,225
CAD 1,225
J Hoop Earrings 14K Yellow Gold Amethyst Bujukan
EG15161Y4JAM
CAD 1,225
CAD 1,225
Product Details
| Item Code: | EG15161Y4JAM |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | J Hoop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 4.40 mm |
| Drop : | 22.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






