EG15164Y4JPL
CAD 2,350
CAD 2,350
14K Yellow Gold Bujukan And Pearl Huggie Drop Earrings
EG15164Y4JPL
CAD 2,350
CAD 2,350
Product Details
| Item Code: | EG15164Y4JPL |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 5-5.5 mm |
Product Measurements
| Width : | 5.00 mm |
| Thickness : | 5.00 mm |
| Drop : | 52.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







