EG15208M45JJ
CAD 3,800
CAD 3,800
14K White & Yellow Gold Diamond and Diamond Cut Huggie Drop Earrings
EG15208M45JJ
CAD 3,800
CAD 3,800
Product Details
| Item Code: | EG15208M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.18 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 30.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








