EG15221W45JJ
CAD 8,900
CAD 8,900
14K White Gold Diamond Bypass Hoop Earrings
EG15221W45JJ
CAD 8,900
CAD 8,900
Product Details
| Item Code: | EG15221W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 19.40 mm |
| Thickness : | 12.90 mm |
| Drop : | 25.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







