EG15237W45JJ
CAD 4,700
CAD 4,700
14K White Gold Diamond Huggie Earrings with Spike Drops
EG15237W45JJ
CAD 4,700
CAD 4,700
Product Details
| Item Code: | EG15237W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 1.70 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Drop : | 33.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







