EG15241W45SA
CAD 6,200
CAD 6,200
14K White Gold Graduating Diamonds and Blue Sapphire Huggie Drop Earrings
EG15241W45SA
CAD 6,200
CAD 6,200
Product Details
| Item Code: | EG15241W45SA |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
Product Measurements
| Width : | 4.60 mm |
| Thickness : | 3.60 mm |
| Drop : | 42.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









