EG15243W45SA
CAD 4,350
CAD 4,350
14K White Gold Diamond and Blue Sapphire Stud Earrings
EG15243W45SA
CAD 4,350
CAD 4,350
Product Details
| Item Code: | EG15243W45SA |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.22 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Ear Climber |
| Diamond Color: | Faint Color |
| Diamond Clarity: | SI2 or higher |
Product Measurements
| Width : | 4.50 mm |
| Thickness : | 3.20 mm |
| Drop : | 22.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







