EG15329M45JJ
CAD 4,750
CAD 4,750
J Hoop Earrings 14K White and Yellow Gold Diamond 0.75ct
EG15329M45JJ
CAD 4,750
CAD 4,750
Product Details
| Item Code: | EG15329M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | J Hoop |
Product Measurements
| Width : | 10.50 mm |
| Thickness : | 1.50 mm |
| Drop : | 15.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









