EG15337Y45JJ
CAD 10,800
CAD 10,800
14K Yellow Gold Bujukan and Diamond Marquise Huggie Drop Earrings
EG15337Y45JJ
CAD 10,800
CAD 10,800
Product Details
| Item Code: | EG15337Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 18.60 mm |
| Thickness : | 6.40 mm |
| Drop : | 51.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








