EG15353M45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
14K White & Yellow Gold Diamond Three Row J Hoop Stud Earrings
EG15353M45JJ
CAD 6,800
CAD 6,800
Product Details
| Item Code: | EG15353M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | J Hoop |
Product Measurements
| Width : | 10.50 mm |
| Thickness : | 25.30 mm |
| Drop : | 30.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









