EG15354E8W45JJ
CAD 10,700
CAD 10,700
14K White Gold Diamond Spike Huggie Drop Earrings with Black Enamel
EG15354E8W45JJ
CAD 10,700
CAD 10,700
Product Details
| Item Code: | EG15354E8W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 30.50 mm |
| Thickness : | 3.20 mm |
| Drop : | 46.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









