EG15363E8W45JJ
CAD 5,700
CAD 5,700
14K White Gold Graduating Diamond Huggie Drop Earrings with Black Enamel
EG15363E8W45JJ
CAD 5,700
CAD 5,700
Product Details
| Item Code: | EG15363E8W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 9.10 mm |
| Thickness : | 3.40 mm |
| Drop : | 47.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









