EG15393Y4JBT
CAD 3,200
CAD 3,200
Product Details
| Item Code: | EG15393Y4JBT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Color |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 9.00 mm |
| Thickness : | 6.50 mm |
| Drop : | 30.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








