EG15413M45JJ
CAD 9,000
CAD 9,000
14K White & Yellow Gold Multi Row Graduating Diamond J Hoop Stud Earrings
EG15413M45JJ
CAD 9,000
CAD 9,000
Product Details
| Item Code: | EG15413M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.20 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | J Hoop |
Product Measurements
| Width : | 15.80 mm |
| Thickness : | 5.60 mm |
| Drop : | 21.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







