EG15476M45JJ
CAD 9,100
CAD 9,100
14K White & Yellow Gold Bujukan and Graduating Diamond Huggie Drop Earrings
EG15476M45JJ
CAD 9,100
CAD 9,100
Product Details
| Item Code: | EG15476M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 16.40 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 57.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







