EG15477Y45JJ
CAD 22,800
CAD 22,800
14K Yellow Gold Bujukan and Diamond Huggie Drop Earrings
EG15477Y45JJ
CAD 22,800
CAD 22,800
Product Details
| Item Code: | EG15477Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 5.10 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 11.00 mm |
| Thickness : | 2.40 mm |
| Drop : | 59.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







