EG15533Y45JJ
CAD 6,900
CAD 6,900
14K Yellow Gold Diamond Swirl Bypass Hoop Earrings
EG15533Y45JJ
CAD 6,900
CAD 6,900
Product Details
| Item Code: | EG15533Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.80 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 21.00 mm |
| Thickness : | 12.80 mm |
| Drop : | 28.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








