EG15544W45JJ
CAD 3,400
CAD 3,400
14K White Gold Diamond Spike Ear Climber Earrings
EG15544W45JJ
CAD 3,400
CAD 3,400
Product Details
| Item Code: | EG15544W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 5.60 mm |
| Thickness : | 2.50 mm |
| Drop : | 20.30 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








