EG15545M45JJ
CAD 6,300
CAD 6,300
14K White & Yellow Gold Diamond Swirl Bypass Hoop Earrings
EG15545M45JJ
CAD 6,300
CAD 6,300
Product Details
| Item Code: | EG15545M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 17.60 mm |
| Thickness : | 10.70 mm |
| Drop : | 18.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








