EG15550M45JJ
CAD 4,300
CAD 4,300
14K White & Yellow Gold Diamond Spike Bypass Hoop Earrings
EG15550M45JJ
CAD 4,300
CAD 4,300
Product Details
| Item Code: | EG15550M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.38 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Bypass Hoop |
Product Measurements
| Width : | 10.60 mm |
| Thickness : | 11.60 mm |
| Drop : | 35.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








